Copyright © 2012 Nazlı Kardeşler Construction Ltd.
Tel: +90 392 223 99 26   Cep: +90 533 861 79 66   Cep: +90 542 851 79 66   Fax: +90 392 223 99 27
Adres: Evren Paşa Cad. Mustafa Dereli İş Merkezi B Blok Office 1,2 Gönyeli - Yenikent / Lefkoşa


Designed & Powered by Ata Bilişim
Hizmetlerimiz
Hakkımızda


Nazlı Kardeşler Construction Kıbrıs'ta hayata geçirdiği lüks konut projeleri ile faaliyet gösterdiği bölgede inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Sektöre ilk olarak 1998 yılında Mustafa ve Osman Nazlı olarak giren kardeşler zaman içerisinde edindiği tecrübe ile kurumsallaşma yolundaki basamakları 2004 yılında Nazlı Kardeşler Kollektif Ortaklığı, 2012 yılında ise Nazlı Kardeşler Construction Ltd. olarak yeniden yapılanarak çıkmışlardır.

Nazlı Kardeşler Construction, inşaat tecrübesi, farklı tasarım anlayışı ve bakış açısı ile güvenli, modern, estetik, kullanışlı ve kaliteli yaşam alanları inşaa etmektedir.

Nazlı Kardeşler Construction, gerek bitirdiği projelerle; gerek devam eden projeleriyle, gerekse de başlamak üzere olduğu projelerle bölgenin mimari dokusunu modern yapıları ile güzelleştirmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ: Yüksek standartta, yerleşim merkezlerinin modernleşen yüzünü temsil eden, kaliteli, güvenli ve doğaya saygılı yaşam alanları ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan projeleri hayata geçirmek, insanların güvenli, mutlu ve sağlıklı yaşamasını sağlamak.

VİZYONUMUZ: İnşaat tecrübesi ile inşaa ettiği binalarda farkını ortaya koyarak, kalite ve estetik anlayışla inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak.
    Her türlü kazı, dolgu ve nakliye işleri Nazlı Kardeşler Construction'ın profesyonel kadrosu ve geniş araç ağı sayeside yüksek kalite standartlarına uygun şekilde çözümlenir.
Kazı, Dolgu ve Nakliye İşleri
    Her türlü konut, parselasyon, işyeri müteahitliği Nazlı Kardeşler Construction'ın profesyonel ekibi tarafindan hızlı ve itina ile yapılır.
Müteahhitlik İşleri